image_pdfimage_print

شرکت موبوتیکس در سال ۱۹۹۹ در کشور آلمان به ثبت رسید. این شرکت از سال ۲۰۰۰ در زمینه تولید تجهیزات امنیتی و نظارت تصویری تحت شبکه (IP) فعالیت می کند. این شرکت آلمانی در سال ۲۰۱۴ به عنوان ۲۲ امین تولید کننده برتر دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری در لیست ۵۰ شرکت برتر دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی قرار گرفت.

این شرکت دوربین مداربسته و محصولات نظارتی خود را به بیش از ۷۰ کشور جهان صادر می کند و در کشورهای مختلف دارای ذفتر و شعبه می باشد.

محصولات با کیفیت این شرکت شامل طیف وسیعی از محصولات مانند : انواع دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) , انواع لنز و سنسور دوربین مداربسته, تجهیزات جانبی دوربین مداربسته, نرم افزار های نظارتی, آنتن ها و لینک های وایرلس و … اشاره کرد.

محصولات شرکت MOBOTIX کجا تولید می شود

دوربین مداربسته موبوتیکس و تجهیزات نظارت تصویری این شرکت در رنج محصولات رده بالا بازار با کیفیت بالا می باشد. اگر به دنبال تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا هستید و از نظر بودجه می توانید برای این تجهیزات هزینه تقریبا بالایی داشته باشید می توانید از محصولات مداربسته با کیفیت این شرکت استفاده نمایید.

دوربین های مداربسته حرارتی این شرکت با تکنولوژی جدید سنسور TR برای کنترل فضاهای حساس و جلوگیری از حوادث و آتش سوزی ها بسیار مناسب می باشد, استفاده از دوربین های مداربسته MOBOTIX در کنار سیستم های هوشمند هشدار آتش سوزی یکی از راهکارهای خوب برای جلوگیری از هزینه های بسیار بالا اینگونه حوادث می باشد.

قیمت محصولات MOBOTIX نسبت به دیگر برندها

دفتر مرکزی این شرکت در کشور آلمان قرار دارد و دارای نمایندگی های زیادی در کشور های مختلف می باشد. دوربین های مداربسته این شرکت توسط فروشگاه ها و شرکت های معتبر دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری به راحتی قابل تهیه می باشد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد