image_pdfimage_print

شرکت ژئوویژن یکی از تولید کنندگان با سابقه زیاد در زمینه تجهیزات نظارت تصویری می باشد که در ابتدا مصرف کنندگان آن را با کارت های DVR با کیفیت می شناختند. امروزه این شرکت در زمینه تولید دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری تحت شبکه به فعالیت خود ادامه می دهد. این شرکت در سال ۲۰۱۴ با ۳ پله پیشرفت نسبت به سال قبل در رتبه ۳۲ برترین تولید کنندگان تجهیزات نظارت تصویری قرار گرفت.

این شرکت محصولات متنوعی را در زمینه تجهیزات نظارت تصویری تولید می کند که از جمله آنها می توان به : انواع دوربین مداربسته تحت شبکه, کپچر کارت سیستم مداربسته, سوئیچ های POE دوربین های تحت شبکه, تجهیزات HD-SDI , لوازم جانبی دوربین مداربسته و نرم افزارهای نظارتی اشاره کرد.

محصولات شرکت GeoVision کجا تولید می شود

دوربین های مداربسته GeoVision ساخت کشور تایوان می باشند. محصولات این شرکت توسط نمایندگان و فروشگاه های معتبر محصولات نظارتی قابل تهیه می باشند. البته تمامی محصولات نظارتی این شرکت در ایران قابل در دسترس نمی باشد و NVR های این شرکت هم خیلی کم در دسترس می باشند.

قیمت محصولات GeoVision نسبت به دیگر برندها

دوربین مداربسته ژئوویژن و تجهیزات نظارتی این شرکت در رنج محصولات میان رده بازار با کیفیت بالا می باشد. اگر به دنبال تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید محصولات GeoVision می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد