image_pdfimage_print

شرکت تایوانی ACTI فعالیت خود را در سال ۲۰۰۳ میلادی آغاز نمود. این شرکت تولیدات خود را با دوربین مداربسته تحت شبکه IP و تجهیزات آن شروع کرد و به مرور تلاش به ارائه محصولات متنوع نظارت تصویری نمود و به تدریج به یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های مداربسته در دنیا تبدیل شد.

هدف اصلی شرکت انتقال تکنولوژی بالا در ساخت تجهیزات سیستم مداربسته و تولید محصولات به روز نظارتی و امنیتی می باشد. از محصولات این شرکت می توان به انواع تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه (IP) مانند : انواع دوربین مداربسته IP, دستگاه های ذخیره ساز تصاویر دوربین مداربسته تحت شبکه, نرم افزار های نظارتی و تجهیزات جانبی دوربین مداربسته اشاره کرد.

محصولات شرکت ACTI کجا تولید می شود

دفتر مرکزی شرکت اکتی در تایوان قرار دارد. محصولات این شرکت در کارخانه ACTi در کشور تایوان تولید شده و به کشورهای مختلف صادر می شود. محصولات ACTi در ایران توسط شرکت ها و فروشگاه های محصولات نظارت تصویری به راحتی قابل تهیه می باشند.

قیمت محصولات ACTI نسبت به دیگر برندها

دوربین های مداربسته و محصولات نظارتی این شرکت در رنج محصولات متوسط به بالا بازار می باشند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. اگر به دنبال تجهیزات مداربسته با کیفیت بالا و قیمت متوسط می گردید دوربین های مداربسته و محصولات نظارتی این شرکت می تواند یکی از انتخاب های خوب شما باشد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد