image_pdfimage_print

شرکت Avigilon ارائه دهنده راهکارهای امنیتی و سیستمهای نظارت تصویری، گزارش مالی سه ماهه دوم خود را برای سال ۲۰۱۶ منتشر کرد. ارقام منتشر شده مالی بر اساس دلار آمریکا می باشد.
با رکوردی ۸۵٫۷ میلیون دلاری (حدود ۳۱۰ میلیارد تومانی) که با رشدی نزدیک به ۱۷ درصد نسبت به سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ با ۷۳ میلیون دلار نشان داده بیشتر با نیاز مشتریان و بازار هماهنگ شده است. این اعداد نشان می دهد شرکت Avigilon در فکر نفوذ به عرصه های بیشتر، فروش محصولات بیشتر و تنظیم بهتر قیمتهاست که در ادامه شرح می دهیم.
سود ناخالصی بالغ بر ۰٫۷ میلیون دلار بیشتر نسبت به زمان یکسان در سال گذشته بیشتر بخاطر افزایش حجم فروش بوجود آمده است.
حاشیه سود ناخالص در حدود ۵۰ درصد در مقایسه با سودی ۵۸ درصدی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ بخاطر اقدامات شرکت Avigilon در تنظیم قیمت گذاریها خواهد بود.
بازگشت سرمایه قبل از کسر مالیات، استهلاک و کسر هزینه به عدد ۸ میلیون دلار رسید که در مقایسه با دوره قبلی در سال ۲۰۱۵ با ۱۲٫۵ میلیون دلار، کاهش چشم گیری داشته است.

به گفته Alexander Farnands موسس شرکت Avigilon :
برای گسترش بازار هدف، ما قیمت دوربینهای مداربسته سری H3 را کاهش دادیم و همینطور NVR های خود را برای زدن رکورد فروش و بازگشت سرمایه زیر نظر قرار دادیم. برای رشد بلند مدت پایدار به سرمایه گذاری بر روی همه دپارتمانهای کاری ادامه خواهیم داد بصورتی که بخش های فروش و بازاریابی، تحقیق و توسعه در صدر قرار دارند. سعی کردیم رشد خوبی در بخش تحلیلگرهای ویدئویی داشته باشیم. برای مثال اخیرا از تکنولوژی جستجوی ویدئویی چهره افراد و برنامه ریزی برای تولید محصولاتی با قابلیت تحلیل ویدئویی خبرهایی برای مشتریان داشتیم.

نکات برجسته سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶

– انتشار خبر فعالیت بر روی تکنولوژی تحلیل ویدئویی ظاهر افراد و موتور جستجوی داده های تصویری
– سود ناخالص ۴۳ میلیون دلاری سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ با رشد ۰٫۷ درصدی نسبت به سال قبل
– مخارج بخش فروش و بازاریابی در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ در حدود ۲۰٫۵ میلیون دلار بود که نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد رشد داشته است.
– رشد ۱۵ درصدی مخارج در بخش فروش و بازاریابی با هزینه ای معادل ۲۴ درصد درآمدها نسبت به ۲۵ درصد هزینه در دوره مشابه در سال گذشته.
– سرمایه گذاری بر روی تحقیق و توسعه با افزایش دو درصدی نسبت به سال گذشته بر اساس سود ناخالص در حدود ۱۰ درصد.
– سرمایه گذاری عمومی و مدیریتی نیز در حدود ۱۶ درصد درآمد را به خود اختصاص داد که نسبت به سال قبل ۱ درصد کاهش داشته است.
– در مجموع میزان سرمایه گذاری دوره ای سال ۲۰۱۶ نسبت به سال ۲۰۱۵ با افزایش ۲۱ درصدی روبرو بود.
– افزایش کارمندان تمام وقت برای رشد جهانی شرکت

افزایش مخارج(سرمایه گذاری) به واسطه این سه عامل صورت گرفت :

– افزایش سرمایه گذاری بر روی بخش گسترش تحقیق و توسعه
– افزایش استهلاک و هدر رفت مالی
– افزایش کارمندان تمام وقت برای افزایش رشد بین المللی
ضرر مالی این شرکت در این سه ماه چیزی حدود ۲ میلیون دلار بوده است که نسبت به سود حاصل در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۵ با ضرری ناچیز بوده است.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد