image_pdfimage_print

شرکت سامسونگ تکوین ( SAMSUNG Techwin ) یکی از زیر مجموعه های شرکت ساسونگ می باشد که در سال ۱۹۷۷ راه اندازی گردید. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری می باشد. این شرکت در زمینه سیستم های نظارت تصویری در سال ۲۰۱۴ به عنوان نهمین تولید کننده بزرگ دنیا انتخاب شده است.

این شرکت محصولات متنوعی در زمینه سیستم های نظارت تصویری تولید می کند . این محصولات شامل دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه , دستگاه های ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته و لوازم مرتبط با آن می باشد.

 

خرید شرکت سامسونگ تکوین توسط هانوها

در دسامبر سال ۲۰۱۴ شرکت سامسونگ تکوین توسط شرکت هانوها ( HANWHA ) خریداری شد. این شرکت اجازه استفاده رسمی از برند سامسونگ بر روی دوربین های خود را تا نوامبر سال ۲۰۱۵ ( آبان ماه ۹۴ ) از سامسونگ دارد, ولی با اینحال در ژوئن سال ۲۰۱۴ اسم برند را در بازار کره جنوبی به هانوها تغییر داد ولی هنوز تا این لحظه در بازار سایر کشورها با همان نام قبلی عرضه می شود.

 

قیمت محصولات سامسونگ نسبت به دیگر برندها

دوربین مداربسته و تجهیزات نطارتی آنالوگ سامسونگ در رده محصولات گرانقیمت و رده بالای بازار قرار دارند. ولی محصولات و دوربین مداربسته تحت شبکه این شرکت در رنج محصولات میان رده به بالای بازار می باشد و نسبت به برندهای پاناسونیک و اکسیس قیمت مناسبتری دارد.

 

محصولات شرکت سامسونگ کجا تولید می شود

دوربین های مداربسته این شرکت کره ای در کشورهای مختلف به خصوص چین تولید می شود.
محصولات این برند دوربین مداربسته به راحتی در ایران در دسترس است.
با توجه به وجود محصولات تقلبی از این برند در بازار پیشنهاد می شود برای تهیه دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی این برند از فروشگاه ها و مراکز معتبر خرید کنید.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد