image_pdfimage_print

شرکت سوئدی اکسیس (AXIS) از اولین تولید کنندگان دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری در جهان است. این شرکت اولین تولید کننده دوربین مداربسته تحت شبکه در دنیا می باشد. شعار این شرکت : Innovating for a smarter,safer world و به معنی “نوآوری برای جهانی امن و هوشمند” می باشد.

محصولات مهم این شرکت : دوربین مداربسته تحت شبکه (IP), نرم افزارهای نظارت تصویری, لوازم جانبی سیستم نظارت تصویری و محصولات کنترل دسترسی می باشد.

دوربین های مداربسته این شرکت سوئدی به دلیل کیفیت ساخت و تکنولوژی بالای آن از گرانترین دوربین های مداربسته موجود در بازار می باشند و معمولا در پروژه های مهم که نیاز به بالاترین کیفیت می باشد استفاده می شوند.

محصولات شرکت AXIS ساخت کشور سوئد بوده و توسط نمایندگی های آن در ایران قابل تهیه می باشند. این محصولات با توجه به کیفیت بالای آن معمولا از برندهای دیگر موجود در بازار گرانتر می باشد و برای پروژه های کوچک معمولا استفاده نمی شود, اما اگر از نظر قیمت مشکلی ندارید و کیفیت برای شما از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است می توانید با خرید محصولات نظارت تصویری و دوربین مداربسته این شرکت, یک سیستم نظارتی بسیار با کیفیت با عمر کارکرد طولانی راه اندازی کنید.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد