image_pdfimage_print

Axis-m10
شرکت Axis از رهبران بازار در تولید محصولات نظارت تصویری تحت شبکه ، اقدام به معرفی سه مدل از سری دوربینهای مداربسته مکعبی M10 نمود. این دوربینها دارای عملکرد بالا و سهولت در استفاده و نصب می باشند.
مدل های معرفی شده سه مدل تحت شبکه AXIS M1065-LW ، AXIS M1065-L و AXIS M1045-LW می باشند. این دوربینهای مداربسته IP قابلیت ارائه تصاویر با کیفیت فوق العاده ۱۰۸۰P Full HD ، دارای WDR یا بازه دینامیکی بالا ، دید در شب مادون قرمز (IR) برای استفاده موثر در طول روز و شب و اتصال موثر از طریق شبکه اترنت و بیسیم می باشد.
کوچک بودن دوربین مداربسته سری M10 جدید قابلیت نصب آسان آنها در گوشه ها ، دیوار و پایه را آسان می سازد و زاویه دید ۱۱۰ درجه را که برای یک اتاق استاندارد یا فروشگاه کوچک مناسب می باشد را در اختیار کاربر قرار می دهد.

آندرس ویگرن مدیر فروش محصولات شرکت اکسیس درباره این دوربین ها می گوید : سری محصولات M10 شرکت ما ، یک سری کامل با قابلیت نصب و استفاده آسان می باشد که برای استفاده در مکان هایی مانند : فروشگاه های کوچک ، بوتیک ها ، ادارات ، موزه ها و خوابگاه ها ایده ال می باشد.

با ویژگی های جدید اضافه شده به این سری ، اکسیس دوربینهای مداربسته کامل و با کیفیت بالایی را معرفی کرده است که نصب و نگهداری آنها بسایر آسان می باشد که این باعث می شود که این سری دوربین مداربسته به راحتی در زیر ساخت های موجود کار کنند.

امکانات دیگر دوربین مداربسته مکعبی سری M10 شرکت Axis

تمام دوربینها قابلیت ذخیره بر روی کارت حافظه را دارا می باشند که می تواند نیاز به اتصال به یک سرور را برای ذخیره اطلاعات کاهش دهد. دوربین مداربسته سری M10 مجهز به دید در شب مادون قرمز برای کار در محیط ها تاریک و بی نور و همچنین قیلتر IR Cut برای حذف رنگ های شفاف و ارائه تصویر مناسب تر در نور روز می باشد.
مدل های رده بالا AXIS M1065-LW و AXIS M1065-L دارای میکروفن داخلی برای ضبط صدا و اسپیکر برای پخش صداهای از قبل ضبط شده می باشند. این مدل ها همچنین دارای حسگر حرکتی قوی که قابلیت تشخیص حرکت در محیط های تاریک می باشد که این امکان را در اختیار کاربر قرار می دهد که فقط تصاویری که در آن حرکت وجود دارد را ضبط کند و از این طریق در میزان فضای ذخیره سازی صرفه جویی شود.
دو مدل AXIS M1045-LW و AXIS M1065-LW دارای اتصال بیسیم wifi برای اتصال به شبکه می باشند که این باعث کاهش نیاز برای تهیه سخت افزارهای جانبی برای اینکار می شود.
مدل AXIS M1065-L دارای قابلیت تغذیه برق دوربین به صورت POE می باشد. این قابلیت به کاربر اجازه انتقال برق و تصویر را توسط تک کابل شبکه را می دهد که نصب و استفاده از این مدل را آسان و پایداری سیستم را بالا می برد.
آداپتور ۵ ولت برای تغذیه دوربینها در پکیج محصولات بیسیم قرار داده شده است. نصب همه مدل ها آسان بوده و به کمک پایه هایی که برای نصب در دیوار یا گوشه ها موجود می باشد می توان آن را در هر مکانی به راحتی نصب نمود.
قرار است این ۳ مدل جدید دوربین مداربسته شرکت Axis در ماه آگوست ۲۰۱۶ توسط شبکه توزیع این شرکت به بازار ارائه شود.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد