image_pdfimage_print

Axis-Firmware
امروزه تمامی تجهیزات و دوربین ها ی تحت شبکه ممکن است در معرض نفوذ هکر ها قرار گیرند و همین نکته سبب شده تا امنیت سایبری مورد توجه کمپانی Axis قرار گیرد.شرکت Axis سعی نموده راه را برای نفوذ این افراد، بسته نگاه دارد.

فرد جولین کارشناس ارشد آزمایشگاه امنیت سایبری Axis گفت: این آزمایشگاه به محض تشخیص  در کوتاهترین زمان، جلوی هر گونه نفوذ را به محصولات، گرفته است.

هکر ها معمولا در فاز اول به شبکه نفوذ می کنند و اگر ما در شبکه های خود استاندارد های امنیتی را رعایت کنیم حتی اگر برخی محصولات داخل شبکه پتانسیل نفوذ پذیری را داشته باشند این امکان از هکر ها صلب خواهد شد.
کمپانی Axis در آخرین اطلاع رسانی در سایت خود به تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۶، توصیه می کند جهت بالابردن امنیت محصولات، Firmware آن ها به آخرین نسخه به روز رسانی گردد.
تیم سایبری Axis در آخرین تحقیقات خود بر روی محصولاتی که Firmware آن ها بین نسخه های ۵٫۲ تا ۶٫۲۰٫X است آزمایش هایی انجام داده و به این نتیجه رسیده است که اگر هکری موفق به نفوذ در شبکه ای شود که در آن دوربین های Axis هم هست این امکان وجود دارد که از راه های پیچیده ای که هیچ کجا منتشر نشده است به دوربین Axis نفوذ کند.
شرکت Axis ، برای تمامی محصولات خود Firmware را طراحی کرده و این مشکل را به صورت کامل برطرف نموده است و به تمامی کاربران این محصولات توصیه می کند که Firmware محصولات را با آخرین نسخه بر روی سایت به روز رسانی نمایند.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد