image_pdfimage_print

IFSEC2016-Sony
کمپانی SONY با محصولات جدید ۴k خود در نمایشگاه IFSEC امسال حضور پیدا کرد.
سونی اعلام کرده که دوربین‌های شبکه‌ای با بالاترین میزان حساسیت را در مقایسه با سایر دوربین‌های ۴K روانه بازار کرده است.
حساسیت فوق‌العاده به نور کمتر از
۰٫۰۰۴ لوکس دوربین‌های SNC-VB770 را به گزینه‌های جذابی برای آن دسته از کارشناسان امنیت تبدیل کرده که نیاز به جزییات بیشتری در محیط‌های کاملاً تاریک دارند.
دوربین‌های بولت جدید مجهز به سنسورEXmor 35 میلی‌متری با فریم کامل هستند. این سنسورها قابلیت گرفتن نور بیشتری را با میزان نویز کمتر در مقایسه با سنسورهای قبلی دارند.
سری لنزهای E-mount با قابلیت انطباق با SNC-VB770 امکان گرفتن تصاویر در دو حالت زاویه باز یا تله (Telephoto) را فراهم می‌کند. از این لنزها می‌توان برای سیستم‌های نظارت تصویری در محیط‌های شهری، حمل و نقل، کلانتری‌ها و فرودگاه‌ها استفاده کرد.
راجر لارنس مدیر محصولات نظارت تصویری بخش اروپای سونی می گوید: SNC-VB77
قدرت تصویربرداری و کارآیی سونی را نشان می دهد. نور کم فقط در شب‌ ها نیست؛ جاهای دیگری مثل موزه‌ها، باغ وحش و ….هم هستند که نور بسیارکم دارند. این دوربین جدید با مدل‌ های شبکه‌ ای پیشرفته گزینه‌ های بیشتری را در اختیار کاربران هنگام مواجهه با این شرایط قرار می‌دهد. این دوربین جدید دارای امکان کاهش نویز ویژه است که با آن می‌توان به صورت الگویی تقسیم‌بندی کرد (از نظر لبه‌ها، بافت و حتی رنگ‌هایی مانند آسمان آبی) تا نویز به صورت مؤثری کاهش یابد.

برش هوشمند :

ویژگی برش هوشمند که از نخستین ویژگی‌های دوربین‌های شبکه‌‌ای ۴K بوده به کاربران امکان می‌ دهد تا علاوه بر تصاویر برش خورده، تصاویر کامل را نیز با رزولوشن اصلی ۴K با سه تا پنج استریم در آنِ واحد داشته باشند.
در حالت ثابت، امکان برش هوشمند، چند منطقه‌ی خاص را در یک صحنه نشان می‌دهد. کاربران می‌توانند به طور همزمان تصویر کلی رویداد و همین طور چندین تصویر برش خورده با جزییاتشان را مشاهده کنند. درمقابل، حالت پویا است که شناسایی، برش و مسیریابی عناصر متحرک را به صورت خودکار انجام می‌دهد.
با قابلیت “ضبط هوشمند صحنه” نور و رنگ تصاویر بسته به زمان، آب و هواو شرایط تابش تنظیم می‌شود و اپراتورها می‌توانند پارامتر‌های تصویر راتنظیم کنند.
دوربین‌های ۴K با چهار برابر دقت نمایش جزییات نسبت به دوربین‌های Full HD به اپراتورها امکان می‌دهند تا تصاویر وسیع‌تر و دقیق‌تری برای بررسی در اختیار داشته باشند، بدون این که بزرگ‌ نمایی و آنالیز جزییات کامل مانند چهره ‌ی افراد و جزییات پلاک خودرو از دست برود. این همه امکانات تنها بایک دوربین امکان‌پذیر است.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد