image_pdfimage_print

IFSEC2016-Axis
شرکت Axis در نمایشگاه بین‌المللی IFSEC 2016 راهکارهای نظارت تصویری سری Companion line را برای رفع نیازهای شرکت‌های کوچک عرضه کرد. Axisخط تولید جدیدش را در پاسخ به نیاز بازار به راهکارهای شناسایی ساده و کم هزینه و در جهت ارائه خدمات به واحدهای اقتصادی کوچک مانند مغازه‌ها، رستوران‌ها و خرده‌فروشی‌ها راه‌اندازی کرده است. این شرکت‌ها نیاز به شناسایی امنیتی ویدئویی مشتریان، کارکنان، سرمایه و وقایعی دارند که برایشان اتفاق می‌افتد. کارشناسان Axis در نمایشگاه حاضرند تا به علاقه‌مندان نشان دهند که این محصولات چطور می‌توانند دغدغه‌های امنیتی آن ها را کاهش دهند تا با تمرکز بیشتری به فعالیت کاری خود بپردازند.
محصولات سری Companion line آماده استفاده در واحدهای اقتصادی کوچک هستند و همه‌ی مؤلفه‌هایی را در خود دارا می‌باشند که شرکت‌ها به عنوان یک سیستم امنیتی حرفه‌ای و کامل بدان نیاز دارند را در خود دارا می باشند. در خط تولید جدید Axis، یک شبکه‌ی ضبط ویدئویی ۸ کاناله با سوئیچ PoE برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و سهولت نصب روانه بازار شده است. فرآیند نصب به سهولت صورت می‌گیرد و با نرم‌افزار مدیریت Axis به‌روز می‌شود.این نرم‌افزارها قابلیت اجرا به صورت اپلیکیشن موبایل و اندروید را دارند و در نتیجه نیاز به PC را رفع می‌نمایند.
تیم مدیریتی Axis در غرفه‌ی E1000 در نمایشگاه IFSEC حضور دارد که از ۲۱ تا ۲۳ ژوئن در سالن نمایشگاهی Excel لندن در حال برگزاری است. کارشناسان Axis در آنجا حضور دارند و به مراجعه‌کنندگان نشان می‌دهندکه چگونه امکانات اینترنت اشیا، کارکردهای امنیتی را متحول می‌نماید و همین طور کاربردهای نظارت تصویری را برای محیط‌های خرده‌فروشی به نمایش می‌گذارند. آنها همچنین اثبات خواهند کرد که کمپانی Axis چگونه با به‌‌کارگیری راهکارهایی مانند فناوری متراکم‌سازی دادهZipstream پیشرو است.
دارن لانگ مدیر توسعه تجاری کمپانی Axis می‌گوید:«Axis و شرکایش نمایشگاه امسال IFSEC را متحول خواهند کرد. امروزه با توجه با افزایش همکاری‌های یک واحد با واحدهای دیگر تقاضا برای شناسایی و ایجاد امنیت هم افزایش پیدا کرده است. Axisنشان خواهد داد که چگونه در پاسخ به این نیاز از دوربین‌های شبکه‌ای و ترکیبی، کنترل دسترسی و راهکارهای شنیداری و نرم‌افزاری استفاده می کند.
دارن لانگ در ادامه می‌افزاید: ما با مجموعه محصولات سری Companion line ساخت Axis وارد بازار سیستم‌های کوچک شده‌ایم و با نوآوری در این حوزه مجموعه محصولات خود را تکمیل می‌کنیم. در نمایشگاه IFSEC امسال خدماتی برای همگان خواهیم داشت.»
سه مجموعه از شرکای Axisهم امسال با این کمپانی همراه هستند و نحوه‌‌ی همکاری‌شان را ارائه می‌دهند. شرکت مورفن به ارائه راهکار خدمات امنیتی VIDEOPROTECTOR می‌پردازد.شرکت Avaya نوعی خدمات به نام Fabric Connect را ارائه می‌دهد که نوعی خدمات برای تسهیل کارهای شبکه برای پایین آوردن هزینه‌های عملیاتی است. و در نهایت Assa Abloy است که با فناوری بی سیم Aperio به کسب و کار‌های کوچک کمک می‌کند تا راحت‌تر بتوانند به امکانات کنترل در هر محیطی دسترسی داشته باشند.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد