image_pdfimage_print

نمایشگاه بین ‌المللی اینترسک ، پس از نوزده سال برگزاری ، اکنون در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ ژانویه ۲۰۱۸ برابر با اول تا سوم بهمن در شهر دوبی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه اینترسک با حضور هزار و سیصد و چهار غرفه‌ دار و سی و دو هزار و هفتصد و پنجاه بازدیدکننده از ۱۲۹ کشور،یکی از بزرگ‌ ترین نمایشگاه ها و بین‌ المللی‌ ترین پلتفرم های تجاری در حوزه ‌ی ایمنی و حفاظت سراسر دنیا به شمار می ‌رود.

ستاد برگزاری اینترسک اظهار داشته که در سال ۲۰۱۸ نمایشگاه وسیع ‌تر نیز خواهد بود و پذیرای بیش از ۱۳۰۰ غرفه‌گذار می ‌باشد که طیف بسیار گسترده‌ و جامعی از محصولات در هفت حوزه‌ ی زیر را به نمایش خواهد گذاشت.

امنیت تجاری

امنیت تجاری بزرگ ‌ترین بخش نمایشگاهی این رویداد بین ‌المللی است که در آن بیش از ششصد شرکت حضور دارند. در این بخش، محصولاتی در زمینه‌ی سیستم ‌های مانیتورینگ، نظارت، دوربین‌ های مداربسته، دستگاه‌ های NVR و DVR، کنترل دسترسی و کنترل ورودی، سیستم‌ های شناسایی، بیومتریک و RFID، اتوماسیون ساختمان و خانه هوشمند، گیت ‌های نفر و ضد سرقت، حفاظ ‌ها، فنس ‌ها و قفل ‌های درب ‌های ساختمان و تأسیسات، تجهیزات اعلام سرقت، سیستم ‌های حفاظت پیرامونی و خدمات نگهبانی ارائه می ‌گردد.
در این حوزه برندهای مشهوری حضور دارند که برخی از آن ‌ها عبارتند از Axis، Genetec، Panasonic، BOSCH، CP Plus، Dahua، FLIR، Hikvision، IDIS، Milestone، SONY، Pelco، Vivotek.

خانه ‌های هوشمند

بازار خانه‌ های هوشمند در خاورمیانه عبارت است از کنترل‌ های روشنایی، کنترل‌ های HVAC، کنترل حفاظت و دسترسی، کنترل ‌های سرگرمی و غیره. نظر به این پیشرفت‌ ها، نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۸ طیف وسیعی از راه‌ کارهای نوآورانه مناسب برای منزل، محل کار و سایر خیابان ‌ها را به نمایش خواهد گذاشت تا سبک و شیوه ‌ی زندگی افراد را تحولی مثبت و پایدار ببخشد.

حفاظت سایبری یا امنیت اطلاعات

امسال برای بازار خاورمیانه و نیز بازارهای بین ‌المللی بسیار چالش ‌برانگیز شده، چرا که حملات سایبری مرگباری آغاز شده‌ اند در نتیجه این بازار از بازارهای بزرگ در سراسر جهان به طور چشمگیری پیشی گرفته است. در دور جدید نمایشگاه، تعداد غرفه‌ گذاران در بخش حفاظت سایبری ۱۰ درصد بیش از اینترسک ۲۰۱۷ می ‌باشد.

حریق و نجات

اینترسک ۲۰۱۸ در این دوره، برای سومین سال متوالی، پاویلیون طراحی ایمن در ساختمان ‌ها را برگزار می‌ کند. حوزه‌ی حریق و نجات در این نمایشگاه عبارت است از: محافظت در برابر حریق، تجهیزات آتش ‌نشانی، سیستم ‌های اعلام هشدار حریق و نجات. برخی از شرکت ‌های غرفه‌ دار در این دوره عبارتند از: Apollo، Fike، Honeywell، Hochiki، Kidde، Scott.

ایمنی و سلامت

به منظور تکامل هر چه بیشتر ایمنی زندگی بشر باید توجه دائمی به نظارت و آموزش مقررات و استانداردهای ایمنی صورت گیرد تا از انواع ریسک ‌ها آگاه باشیم. این موارد در اینترسک ۲۰۱۸ مشهود خواهد بود.
محصولات بخش ایمنی و سلامت در این نمایشگاه عبارتند از: تجهیزات حفاظت شخصی، ایمنی در تجهیزات کار، حفاظت در کار، سلامت در کار، حفاظت از محیط کار، حفاظت با تجهیزات پوشیدنی و …

امنیت داخلی و تجهیزات پلیسی

بخش امنیت داخلی و تجهیزات پلیسی نمایشگاه اینترسک، با پشتیبانی پلیس دوبی به عرضه‌ ی محصولات و راهکارهایی در حوزه ‌ی امنیت داخلی، مراجع حقوقی و قضایی، فرودگاه ‌ها و صنعت هوانوردی اختصاص دارد. از جمله محصولاتی که در این بخش عرضه می‌ گردد می‌ توان به این موارد اشاره کرد: راه‌ کارهای دولتی، سیستم ‌های شناسایی، اتاق ‌های کنترل و پایش، پوشاک و خودروهای زرهی، تجهیزات و آموزش مشاوره در خصوص مسائل امنیتی و تجهیزات آزمایشگاهی و راهکارهای قانونی.

حفاظت فیزیکی و پیرامونی

صنعت حفاظت پیرامونی با افزایش نیاز به ایمن ‌سازی سرمایه ‌های کسب و کار، کارمندان و مشتریان به طور مداوم در حال پیشرفت است. افزایش کاربری اینترنت اشیاء (IoT) و فناوری ‌های هوشمند، یکی از مهم ‌ترین عوامل انگیزه بخش است که بر رشد بازار حفاظت پیرامونی تأثیر می ‌گذارد. با توجه به پتانسیل بالای این حوزه، جدیدترین محصولات و تجهیزات حفاظت فیزیکی و پیرامونی نیز در نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۸ ارائه و نمایش داده خواهند شد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد