image_pdfimage_print

Onvif به تازگی از پیش نویس پروفایل T برای جریان دهی تصویر پیشرفته رونمایی کرد.

این پروفایل به منظور ارتقای قابلیت های جریان دهی تصویر است که شامل پشتیبانی از فرمت فشرده سازی H.265 و تقویت ساختار و قابلیت های پروفایل های تصویر Onvif می شود.

پروفایل T از یک سرویس رسانه ای جدید استفاده میکند که با پشتیبانی از (HEVC) یا کد گذاری پیشرفته تصویر بر اساس استاندارد H.265 نحوه بازگشایی کد (Decode) داده به تصویر قابل نمایش را تعیین میکند. تمامی کلاینت های این پروفایل ، فشرده سازی تصویر H.264 و H.265 را دارا خواهند بود در حالی که دستگاه های مطابق با این پروفایل نیز حداقل یکی از این فرمت ها را پشتیبانی میکند.

علاوه بر این ، پروفایل جدید در بر گیرنده TLS یا امنیت لایه انتقال است که ارتباطات و قابلیت های جدید مانند جریان دهی دو طرفه صدا ( قابل استفاده در سیستم نظارت شهری، حمل و نقل و پارکینگ )، استانداردسازی رویدادها (تشخیص حرکت و دستکاری صحنه، ورودی دیجیتال و خروجی رله )، تنظیم و پیکربندی تصویر( تنظیمات تشخیص حرکت درصحنه از طریق سرویس تحلیل تصویر) و تنظیمات صفحه نمایش را فعال می سازد.

قابلیت دیگر این پروفایل ایجاد امکان انتقال از طریق Websockets است که به کاربران اجازه می دهد تا به جای کلاینت سیستم نرم افزار ، تصویر را به مرورگر استریم نمایند.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد