آخرین دستاوردهای Milestone در نمایشگاه IFSEC

کمپانی Milestone تولیدکننده‌ ي پیشرو پلت‌ فرم هاي باز در بازار نظارت تصویری، بار دیگر در نمایشگاه این دوره ي IFSEC، که از 20 تا 22 ماه ژوئن 2017 برابر با 30 خرداد تا اول تیرماه در حال برگزاري است، حضور دارد.

در این نمایشگاه، Milestone با حضور در غرفه‌ی E750 مجموعه محصولات خود را در حوزه‌ ي نرم‌ افزار و همین طور NVR هاي صنعتی برای استفاده‌ ي تجاری را عرضه خواهد کرد.

برخی از همکاران این کمپانی نیز در این غرفه و یا سراسر نمایشگاه، به ارائه‌ ي محصولاتی با قابلیت یکپارچه شدن با محصولات Milestone مي پردازند.
این کمپانی همچنین تمهیداتی اندیشیده تا عملکرد بالای محصولات نرم‌افزاری Milestone را در محل غرفه‌ ي خود به نمایش درآورد. این امر منجر به همکاری نزدیک و منحصربه فرد Milestone با برندهای استراتژیک دیگری از جمله NVIDIA و Dell شده است.

بازدیدکنندگان غرفه‌ ي این کمپانی همچنین می‌توانند قابلیت‌های فنی دو محصول نرم‌افزاری جدید نظیر اتصال، انطباق‌ پذيري و قابلیت گسترش یافتن در پروژه‌هایی با تعداد دوربین کم تا متوسط را از نزدیک ملاحظه نمایند.

مدیر ارشد فنی این شرکت همچنین در روز 22 ژوئن، ساعت 12:40 بعدازظهر به وقت محلی در مورد آنالیز ویدیویی ارتقایافته و همین طور اینترنت اشیا به سخنرانی می‌ پردازد و در این سخنان به کاربردهای سیستم ها در نظارت تصویری اشاره خواهد کرد.

آقای رازیل باراکت، مدیر منطقه‌ اي اروپای کمپانی Milestone گفت: این دوره از نمایشگاه IFSEC بسیار عالی است، چرا که ما علاوه بر عرضه‌ ي محصولات خود، عملکرد بالای آن ها را در کسب و کار نیز به نمایش گذاشتيم.
وی همچنین گفت: ما دو محصول جدید را با افتخار ارائه می‌ كنيم و نمایندگی‌ هاي ما گزینه‌ هاي بیشتری را برای نصب در محیط‌ هاي با تعداد کمِ دوربین در اختیار خواهند داشت.

در این نمایشگاه همچنین، مجموعه‌ ي وسیعی از برندها و محصولاتی معرفی می‌شوند که به همکاری با برند Milestone می‌ پردازند؛ به عنوان مثال، محصولاتی از شرکت‌ هاي عرضه‌کننده‌ ي تجهیزات ذخیره‌ سازي پیشرفته تا انواع ویدئو آناليتيك هاي داخل دوربین.