image_pdfimage_print

کمپانی Bosch عرضه کننده ی تجهیزات سیستم های امنیتی در این دوره از نمایشگاه IFSEC به عرضه ی آخرین دستاوردهای خود در حوزه های نظارت تصویری، اعلام سرقت، سیستم های ارتباطی و محصولات حریق می پردازد. این شرکت در روزهای برگزاری نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۲ ژوئن برابر با ۳۰ خرداد تا ۱ تیر ماه در غرفه ی G600 میزبان علاقه مندان خواهد بود.

بر اساس اعلام این شرکت، آینده ی صنعت نظارت تصویری از آنِ کاربرد داده های بیشتر جمع آوری شده توسط دوربین ها است. شرکت های صنعت باید بتوانند با حجم بسیار زیادی از اطلاعات سرو کار داشته باشند. کمپانی Bosch با ارائه ی قابلیت های ویدئوآنالیتیک داخل دوربین، مشتریان را قادر ساخته تا این داده ها را در منبع (دوربین) مورد بررسی قرار دهند و کاربران بتوانند تصمیم گیری های هوشمندانه ای داشته باشند. این تصمیمات شامل وجود مانیتورینگ، کاهش هزینه های تأسیسات و یا مشخص کردن الگوی فعالیت های مشتریان می‌ شود که می تواند ارتقای روند شناسایی نقاط پررفت و آمد فروشگاه ها را به همراه آورد.

در این دوره از نمایشگاه کمپانی Bosch مجموعه محصولات سری IP 4000i تا MIC IP fusion 9000i را به معرض نمایش می گذارد. تمامی محصولات جدید این کمپانی دارای ویدئوآنالیتیک داخل دوربین هستند و همچنین قابلیت هایی از جمله تکنیک های مدیریت نرخ بیت هوشمند و همین طور استفاده از H.265 را دارا می باشند که می تواند میزان نرخ بیت را تا هشتاد درصد کاهش دهد.

مجموعه دوربین های سری جدید شامل مدل های دام ثابت، باکس و بولت می باشد. مدل جدید MIC IP fusion 9000i در این سری، قابلیت کار کردن با داده های بزرگ را دارد و امکان ثبت تصاویر به دو صورت اپتیکال و حرارتی را ارائه می نماید. بدین ترتیب، کاربران اطلاعات کاملی از موقعیت مورد نظر خود خواهند داشت و دیگر فرقی نمی کند که نوع تصاویر حرارتی یا معمولی باشد. با قابلیت ویدئو آنالیتیک در این دوربین ها، کاربران به خوبی از وقایع مطلع می شوند یا اینکه قابلیت ردیابی هوشمند دوربین فعال می گردد.

این دوره از نمایشگاه IFSEC امروز سی خردادماه ساعت ١٠ صبح به وقت محلی شهر لندن آغاز و تا روز پنجشنبه یکم تیر ماه ادامه خواهد داشت.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد