image_pdfimage_print

کمپانی Axis اعلام کرده که فناوری انحصاری خود به نام تراکم تصویری Zipstream را ارتقا داده تا از ارسال داده‌ ها و ذخیره سازی تصاویر دوربین‌ های پانورامای ۳۶۰ درجه ‌ای و رزولوشن ۴K پشتیبانی نماید. این فناوری ارائه‌ ی تصاویر با جزئیات کامل را تضمین می‌ نماید و در عین حال پهنای باند و نیازهای ذخیره‌ سازی را به صورت میانگین تا پنجاه درصد کاهش می‌ دهد. این کمپانی همچنین دو مدل دوربین دام جدید را ارائه کرده که دارای فناوری ارتقا یافته‌ ی Zipstream هستند و پوشش رزولوشن ۳۶۰ درجه ‌ای را با قیمت مناسب ارائه می ‌دهند.

نیازهای مشتریان به سیستم‌ های نظارت تصویری می ‌تواند با چالش ‌هایی همراه باشد. آنها در عین درخواست برای افزایشِ کیفیت تصویر، رزولوشن بالاتر و پوشش بیشتر، تمایل به کنترل هزینه‌ های مربوط به پهنای باند و تجهیزات ذخیره ‌سازی دارند. کمپانی Axis در پاسخ به این نیاز، فناوری تراکم تصویری Zipstream را ارتقا می ‌بخشد و قابلیت ‌های دوربین ‌های شبکه ‌ای را در آن توسعه می ‌بخشد.

این کمپانی همچنین اعلام کرده که محصولات M3047-P و M3048-P مجهز به قابلیت ارتقایافته‌ ی Zipstream را عرضه کرده تا تصاویری ۳۶۰ درجه را با قیمتی مناسب ارائه نمایند. این دوربین‌های مینی ‌دام دارای لنز چشم ماهی هستند که پوشش کاملی را به مشتریان عرضه می ‌کنند.
این دوربین‌ها که نسبت به مدل‌ های قبلی از طراحی کوچک‌تری برخوردارند، شکلی صاف دارند و در قسمت لنزها هیچ گونه شکل هرمی ندارد که همین امر امکان بازتاب تصاویر را در دام حذف می‌نماید. محفظه‌ ی ضد ضربه و دتکتور حریق و همین طور رنگ بدنه‌ی مشکی از جمله مواردی است که همراه با این دوربین‌ها ارائه می‌نصوشود.
مدل M3047-P با سنسور ۶ مگاپیکسل و مدل M3048-P با لنز دوازده مگاپیکسل هر دو نرخ فریم کاملی را همراه با کیفیت تصویری عالی و حساسیت بسیار بالا نسبت به نور و همین طور دقت مناسب را ارائه می‌کنند.

ارتقای فناوری Zipstream و دوربین‌های سری‌های گوناگون همراه با آخرین مدل‌های ۴K کمپانی Axis در نمایشگاه IFSEC 2017 به نمایش در می‌آیند. این نمایشگاه ۲۰ تا ۲۲ ماه ژوئن برابر با ۳۰ خرداد تا اول تیر ماه در سالن نمایشگاهی ExCeL لندن برگزار می‌گردد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد