image_pdfimage_print

کمپانی Panasonic اعلام کرده که مسیر جدیدی را برای کسب و کار خود در اروپا آغاز کرده و این سازوکارهای جدید را در نمایشگاه IFSEC امسال به نمایش در می‌آورد.

فناوری‌های اختصاصی کمپانی Panasonic همچون Rain Wash Coating، فناوری Dehumidification و تکنولوژی Smart Coding هزینه‌ های کلی مالکیت ، نگهداری و راه‌اندازی سیستم‌های نظارت تصویری را کاهش می‌دهند. این کمپانی برای اثبات این ارزش، نوعی ابزار محاسبه‌گر بازگشت سرمایه را اجرا کرده که در نمایشگاه IFSEC در معرض دید عموم قرار می‌دهد. این ابزار، هزینه‌های اجرایی دوربین های امنیتی و مداربسته‌ ی برندهای مشهور دنیا را محاسبه می‌کند تا نشان دهد کدام یک ارزش طولانی‌ مدت بیشتری ارائه می‌ نمایند.

این محاسبه گر هزینه‌ های سیستم‌ های ذخیره‌ سازی و انتقال داده‌ ها، نگهداری و پاکسازی، خطرات احتمالی مرتبط با سازوکارهای امنیت سایبری ضعیف و همچنین پتانسیل تولید درآمد از فناوری‌ های شمارش افراد و تشخیص سن و جنسیت افراد را برآورد می‌ کند.

جان بویل، مدیر منطقه‌ ی بریتانیا در Panasonic گفت :
چندین سال متمادی کمپانی ما روی فناوری‌ های منحصربه‌ فردی کار کرده که هزینه‌ های کلی مالکیت سیستم‌ ها را کاهش می‌دهد. علاوه بر این ها، ما سازوکارهایی را برای امنیت سایبری به مشتریان ارائه می‌ دهیم که در برابر درز اطلاعات امنیتیِ خود مقاوم شوند. ما باید با ارتقای سطح اطلاعات مشتریان، نوعِ نگاه آنان را در بازار سیستم‌ های حفاظتی به این گونه راهکارها تغییر دهیم.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد