image_pdfimage_print

سه محصول جدید اکسیز از سری دوربین های مداربسته مقاوم به انفجار (ضد انفجار) به زودی روانه بازار دوربین های مداربسته خواهد شد. این دوربین های مداربسته به حسگر حرارتی مجهزند و می توانند به صورت ریموت کنترل شوند.

این دوربین های مداربسته قادرند در محیط های خارج از دسترس، کوره ها و محیط های حساس مورد استفاده قرار گیرند و به سرعت با تشخیص انفجار یا حرارت بالا اعلام هشدار کرده و نیروهای انسانی را با خبر سازد. محیط های صنعتی و تجاری و ماشینی می توانند از قابلیت این دوربین های مداربسته اکسیز به بهترین وجه بهره ببرند.

براساس استانداردهای صنعتی و پروتکل های محیط های به شدت حفاظت شده، دوربین های مداربسته جدید به ساختار SCADA مجهزند که می تواند قابلیت های تکنولوژی دوربین های مداربسته حرارتی را تکمیل نماید.

دوربین های مداربسته جدید مقاوم به انفجار و مجهز به سیستم هشدار حرارتی قادرند به خوبی حوادث را تشخیص داده و جان کارمندان را در محیط های صنعتی و ماشینی حساس حفظ نماید.

سه دوربین مداربسته جدید Axis عبارتند از :
– دوربین مداربسته XF60-Q2901 مقاوم به انفجار با تشخیص حرارت (هشدار حرارتی)
– دوربین مداربسته XP40-Q1942 مقاوم به انفجار با تشخیص حرارت بفرم PTZ
– دوربین مداربسته XF40-Q2901 مقاوم به انفجار با تشخیص حرارت (هشدار حرارتی)

Axis Explosion protected cameras

Martina Lundh مدیر تولید اکسیز در این باره افزود :
اپراتورهای محیط های صنعتی وظایف خطرناک سختی دارند. برای انجام بهینه کارها در محیط های بزرگ و صنعتی نیاز به حفظ سلامت، ایمنی و قوانین کاری بیش از پیش باید رعایت شوند. دوربین های مداربسته جدید اطلاعات حساس لحظه ای را گزارش می کنند و امکان واکنش سریع برای حفظ جان افراد را مهیا می کند.

دوربین های مداربسته حرارتی مقاوم به انفجار اکسیز می توانند حرارت تجهیزات، نشتی لوله ها، تشخیص آتش سوزی و نظارت بر امنیت پیرامونی را به طور کامل زیر نظر بگیرند. علاوه بر این می توانند به عملکردها و پروسه های کاری به صورت مجازی نظارت داشته و قابلیت کنترل از راه دور را برای تعمیر و نگهداری تجهیزات نظارت تصویری مهیا کنند.

دوربین مداربسته PTZ حرارتی اکسیز XP40-Q1942 به تثبیت کننده الکترونیکی تصویر و کدک هوشمند ZipStream مجهزست که کیفیت تصاویر را در محیطی پر تنش بهبود می بخشد.

در بین محصولات نظارت تصویری جدید اکسیز، دوربین های مداربسته ای که با نام پیش وند XP شروع می شوند از نوع PTZ و دوربین های مداربسته با پیش وند نام XF از نوع Fixed Dome می باشند.

دوربین مداربسته XF40-Q1765 با بدنه ای از جنس استیل مقاوم SAE 316L و رزولوشن Full HDTV 1080P قادر است در محدوده دمایی ۵۰ درجه زیر صفر تا ۶۰ درجه بالای صفر به کار خود ادامه دهد. از ویژگی های دیگر این دوربین مداربسته می توان به زوم اپتیکال ۱۸X و سرعت ضبط تصویر ۳۰ فریم در ثانیه اشاره کرد. دوربین مداربسته سری XP40 علاوه بر مشخصات بالا با فرم بدنه PTZ می تواند به صورت افقی بدون محدودیت ۳۶۰ درجه و به صورت عمودی ۱۸۰ درجه امکان چرخش داشته باشد.

براساس اعلام شرکت اکسیز (Axis) سه دوربین مداربسته جدید قرار است در ماه جاری میلادی به بازارهای جهانی عرضه شوند.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد