image_pdfimage_print

پیشرفت سیستم های نظارت تصویری با تکنولوژی ۴K Ultra HD – UHD با تاثیر روی رقابت تولید کنندگان دوربین مداربسته و محصولات نظارت تصویری باعث افزایش محبوبیت تصاویر H.265، هوش تصویری مثل تحلیلگر ویدئویی شده است. این پیشرفت ها شرکت ها را مجبور به توسعه دستاوردها در همه عرصه های تولید و تکنولوژی خواهد کرد.

تلاش در تولید محصولات با تصاویر HD و راهکارهای نوآورانه در بازار حرفه ای محصولات امنیتی باعث شد که بار دیگر جوایزی تحت عنوان محصولات برتر سیستم نظارت تصویری هوشمند ۴K UHD از طرف Secutech 2017 به سازندگان اهدا شود.بر اساس این جوایز پنج دوربین مداربسته تحت شبکه (IPCamera) برتر با سنسورهای UHD – پنج مگاپیکسل و ۴K با کدک های H.264 و H.265 که در نمایشگاه Secutech حضور داشته اند انتخاب و معرفی شدند.

این محصولات در زمینه های پردازش تصویری ، فشرده سازی ویدئویی و تحلیل ویدئویی هوشمند با سازگاری کنترل ذخیره سازی و پلتفرم های رایج مورد ارزیابی قرار گرفتند. شرکت ارزیابی UL با همکاری برگزار کنندگان Secutech تجهیزات نظارت تصویری حرفه ای را سه مرتبه در روز و در محیط های داخلی و فضای آزاد مورد آزمایش قرار داده تا نتایجی دقیق و قابل اعتماد داشته باشند.

کسب جایزه Secutech 4K UHD Intelligent Surveillance یکی از نشان های تبلیغاتی رایج در بازار سیستم های نظارت تصویری است که در هر مقام تنها یک دوربین مداربسته برتر را در بین رقبا انتخاب و معرفی می کند. در سال اخیر محصولات برتر براساس قابلیت های بی مثال و ویژگی های برتر تکنیکی در راهکارهای ویژه و محیط های متنوع انتخاب شدند. برای مثال پارکینگ ها نیاز به دوربین های مداربسته Day/Night خواهند داشت تا زیر نور خورشید یا حداقل ترین نور موجود تصاویر خوبی داشته باشند.

انتخاب محصولات برجسته و اختصاصی که توسط Secutech 2017 بر مبنای قابلیت ها و ویژگی هایشان انتخاب شده اند به کاربران کمک خواهد کرد تا بهترین محصولات نظارت تصویری قابل استفاده در کاربردهای مورد نیازشان را بهتر انتخاب و خریداری کنند.

جوایز دوربین های مداربسته ۴K آینده در Secutech 2017

– تکنولوژی هوشمند : دوربین مداربسته باکس ۴K Smart متعلق به شرکت هایک ویژن (Hikvision)
– کیفیت تصویری : دوربین مداربسته تحت شبکه استارلایت ۴K متعلق به شرکت داهوا (Dahua)
– دوربین مداربسته کار در نور کم Day & Night : دوربین مداربسته دام ۴K دید در شب (IR) متعلق به شرکت سونی (Sony)
– کنترل جریان تصویری : دوربین مداربسته تحت شبکه ۴K دام (IP) متعلق به شرکت Hi Sharp
– قابلیت WDR : دوربین مداربسته DINION IP ULTRA 8000 MP متعلق به شرکت بوش (Bosch)
– رزولوشن تصویر : دوربین مداربسته HD Pro 5K با رزولوشن ۱۶ مگاپیکسل متعلق به شرکت اویجیلون (Avigilon)

جوایز کارایی دوربین مداربسته ۵ مگاپیکسلی در Secutech 2017

– کیفیت تصاویر : دوربین مداربسته (IMP521-IRS) دام دید در شب (IR) شرکت پلکو (Pelco)
– قابلیت کار در نور کم (Day & Night Low Light) : دوربین مداربسته تحت شبکه بولت IB9381-HT شرکت ویووتک (Vivotek)
– کنترل جریان تصویری : دوربین مداربسته تحت شبکه باکس ABF 5M با کدک H.265 شرکت A-MTK

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد