image_pdfimage_print

شرکت آمریکایی فلیر (FLIR) جدیدترین سیستم کنترل حرکت دوربین مداربسته با قابلیت چرخش افقی و عمودی (Pan & Tilt) را با نام سری PTU-5 به لیست محصولاتش اضافه کرد.

سیستم کنترل حرکت PTU-5 برای استفاده به عنوان پایه گردان دوربین مداربسته، لیزگان تشخیص سرعت، سیستم ترسیم مجازی، دوربین مداربسته شهری و .. قابل استفاده خواهد بود.

قد این سیستم پس از نصب و راه اندازی تنها ۱۵ سانتیمتر (۶ اینچ) بوده و می تواند وزنی معادل حداکثر ۲۲۵۰ گرم را تحمل نموده و با نصب دوربین مداربسته سیستم فشرده قابل انعطافی در اختیار کاربران قرار دهد.

سرعت چرخش افقی این پایه ۱۵۰ درجه در ثانیه و دقت آن در چرخش پن و تیلت ۰٫۱ درجه است. این میزان دقت چرخش معال ۰٫۰۵ رزولوشن خواهد داشت که دقت بالایی به حساب می آید. در کمتر از ۵ ثانیه ریست شده و مجددا کالیبره و شروع به کار خواهد کرد. ضمن اینکه از سیستم گیربکسی در مکانیزم حرکتی استفاده شده است تا در صورت قطع برق با ریست دستگاه، حالت قبلی حفظ شده و اهرم های حرکتی رها نشوند. طول و عرض و ارتفاع این دستگاه به گونه ای است که به خوبی در یک مکعب با ظلع های ۱۵ سانتی متری قرار خواهد گرفت.

به خاطر نوع ساخت، قادر است به صورت پیوسته به شکل افقی چرخشی ۳۶۰ درجه داشته باشد. محدوده چرخش عمودی ۱۸۰ درجه ای با سرعت ۵۰ درجه در ثانیه قابل استفاده خواهد بود.

این سیستم کاملا واترپروف و مجهز به استاندارد IP67 بوده که می تواند به خوبی در محیط های آزاد و جاده ها مورد استفاده قرار گرفته و با قیمت مناسب بخشی از سیستم نظارت تصویری باشد.

ویژگی ها

– سرعت استاندارد و حرکت دقیق
– روشن شدن و شروع بکار در کسری از ثانیه
– بسیار کوچک، مقاوم و طراحی کاملا پرتابل
– وزن پایین، سیستم کاری MIL برای محیطهای خشن با شرایط نا مساعد
– نصب آسان دوربین مداربسته یا سنسورهای تشخیصی
– قابل استفاده در بسیاری از کاربردها و برای تجهیزات تشخیصی و شناسایی محیطی

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد