image_pdfimage_print

شرکت سازنده دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری اکسیز همزمان با برگزاری نمایشگاه دوربین مداربسته ISC West 2017 اقدام به معرفی محصولات نظارت تصویری جدیدش نموده است. سری AXIS FA با دوربین های مداربسته کوچک و قابل تعبیه در دستگاه های دیگر و سه محصول جدید از سری AXIS P13 دوربین های مداربسته ای با رزولوشن ۴K خواهند بود که محیط وسیعی را تحت پوشش قرار می دهند. تمام دوربین های مدار بسته یاد شده، در نمایشگاه ISC West 2017 به نمایش گذاشته شدند.

AXIS FA : دوربین مداربسته مخفی

دوربین های مداربسته ماژولار و قابل تعبیه در دستگاه های دیگر با نام سری AXIS FA Series با بدنه ای قویتر، قلب اصلی محصولی با نام AXIS FA54 خواهد بود و سنسور FA1105 با لنز استاندارد محصول دیگری است که به تازگی عرضه شده است. دوربین مداربسته پین هول (PinHole) اکسیز FA1125 و دوربین مداربسته دام FA4115 با لنز وریفوکال از دیگر محصولات جالب خواهند بود. این سری محصولات با قابلیت هایی مشابه برای محیط های مختلف مثل دستگاه های کارت خوان، اسکنرهای چشم، سیستم های کنترل دسترسی و .. هستند. مثلا سیستم FA54 می تواند تصویر HDTV 1080P از چهار سنسور را همزمان از طریق یک آدرس IP پشتیبانی نماید.

این سری دوربین مداربسته از WDR واقعی یا به اصطلاح اکسیز Froensic WDR بهره می برند. AXIS FA54 قادر است از تحلیلگر ویدئویی پیشرفته پشتیبانی کند. وجود خروجی ویدئویی HDMI هم این دستگاه را برای استفاده در فروشگاه ها کارآمدتر می کند. سنسورهای مورد استفاده در این سری بسیار کوچک بوده و می توانند به صورت سنسور دستگاه های ورودی ساختمان ها و یا کنترل دسترسی به صورت مخفی مورد استفاده قرار گیرند. دوربین های مداربسته مخفی اکسیز قادرند تا در فاصله حداکثری ۸ متری با کابل به AXIS FA54 متصل شوند. ضمن اینکه گزینه سفارشی هم وجود دارد که از کابلی تا ۱۵ متر پشتیبانی می کند.

دوربین های مداربسته ۴ و ۵ مگاپیکسلی اکسیز P13

دوربین های مداربسته AXIS P1367 و AXIS P1367-E و AXIS P1368-E به ترتیب برای فضای داخلی(مدل های بدون پسوند) و فضای آزاد (مدل هایی با پسوند E) ساخته شدند و می توانند در باکس سری P13 اکسیز برای نظارت تصویری شهری، فرودگاه ها و فروشگاه ها مورد استفاده باشند. ضمن اینکه این سری هم از رزولوشن ۴K پشتیبانی می کنند.

Axis Radar Detector

محصول آخر هم Axis Radar Detector است که قادر است با تشخیص حرکات در محیط و تشخیص حرکت از اعلام هشدارهای نادرست جلوگیری نماید.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد