image_pdfimage_print

شرکت Milestone در VMS های جدید خود از پردازنده های گرافیکی (GPU) نسل بعدی NVIDIA بهره خواهد برد. Milestone Xprotect با بهره مندی از پردازنده های NVIDIA و پلتفرم پردازش موازی CUDA و مدل های برنامه ریزی شده برای پردازش موازی با سازگاری سرورهای رکوردر، سرورهای موبایل و دیگر سرویس های پردازش ویدئویی کارایی بهتری خواهد داشت.

CUDA به دلیل استفاده از تمام توان پردازنده گرافیکی، می تواند به افزایش کارایی محاسبات کامپیوتری منتهی شود. استفاده از GPU در کنار CPU باعث خواهد شد پردازش یادگیری عمیق ماشینی، تحلیلگرهای ویدئویی و کاربردهای مهندسی سریع تر انجام شوند.

استفاده از دیکدینگ سخت افزاری و تشخیص حرکت (Motion Detection) می تواند تعداد سرورهای مورد نیاز برای ضبط تصاویر و هزینه های تعمیر و نگهداری و خرید لایسنس های Xprotect مایلستون را کاهش می دهد.

استفاده از پردازنده های NVIDIA باعث کاهش ابعاد سرورها و هزینه و صرف انرژی کمتر خواهد شد. از طرفی افزایش توان محاسباتی سرور، می تواند ضبط تصاویر دوربین های مداربسته ۴K و کدک H.265 را ممکن سازد.

به گفته ی Deepu Talla نایب رئیس بخش Tegra از Nvidia :
Milestone برای یکپارچه سازی پردازنده های گرافیکی NVIDIA و سازگاری با قابلیت های هوش مصنوعی، پلتفرم های نسل بعدی را در توسعه بهتر اکوسیستم ها و سودبخشی بهتر به کاربران طراحی می کند.

در دمویی که در نمایشگاه ISC West 2017 از BCDVideo نمایش داده شد، سروری از سری BCD215 می توانست بیش از ۱۰۰۰ دوربین مداربسته فول HD 1080P را پشتیبانی نماید و به خوبی از پس تشخیص حرکت، ضبط کامل و دیکدینگ تصاویر برآید.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد