image_pdfimage_print

کمپانی Assa Abloy که یکی از پیشگامان در صنعت اکسس کنترل و درب باز کن ها است، با هدف رضایت کاربران در زمینه های حفاظت، ایمنی و آسایش به فعالیت می پردازد.
در این دوره از نمایشگاه ISC West کمپانی Assa Abloy تعدادی محصول و فناوری جدید معرفی و رونمایی کرد:
قفل بی سیم IN100 Aperio : نسل جدید قفل بی سیم IN100 Aperio که تولید دو برند از زیرمجموعه های کمپانی Assa Abloy یعنی Corbin Russwin و SARGENT می باشد، راحتی و انعطاف پذیریِ فناوری بی سیم Aperio را با ارتباط فوریِ کنترل دسترسی آنلاین عرضه می کند.
پلتفرم HES 1500/1600 Series Electric Strike : این پلتفرم با ارائه ی قابلیت تنظیم شدن و چیدمان سازگار با هر قفل زبانه ای یا سیلندری، استاندارد جدیدی را در این صنعت معرفی می کند.
قفل دسترسی کی پد Yale محصول nexTouch™ : این محصول که نسل جدید کنترل دسترسی کی پد است، نوعی برنامه ریزی صوتی ساده دارد و با یک صفحه لمسی خازنی دارای کاربری ساده یا یک کی پد دکمه فشاری منطبق با استاندارد ADA عرضه شده است.
قفل Adams Rite UltraLine 7400 Series Electric Strikes : این قفل دارای مجموعه ای از ویژگی های بی همتا در صنعت است. این دستگاه با طراحی قدرتمند و جمع و جور، split-jaw هایی از جنس استیل ضد زنگ و قابلیت تحمل فشار بیش از ۱۵۰۰ پوند، می تواند با حداکثر ۳۰ پوند فشار، درب را به صورت الکتریکی باز کند.
قابلیت IN220 Power در قفل های اترنت : این قفل که ساخت برندهای Corbin Russwin و SARGENT از زیرمجموعه های کمپانیASSA ABLOY می باشد، زیبایی، کم مصرف بودن و ساختار ساده ی کنترل دسترسی PoE، همراه با راهکار مقرون به صرفه و پایدار، زیربنای شبکه ی موجود برای ارتقای سطح حفاظت و نهایتاً قابلیت نصب آسان تر را در یک محصول گرد آورده است.
قفل های Yale Multi-Family : یک راهکار مدیریت قفل Multi-Family و یک سیستم واحد برای ایمن سازی راحت و به صرفه می باشد. در قلب این سیستم، نرم افزار Yale Accentra™ Multi-Family، راهکاری ابری با کاربری آسان برای دسترسی دادن به ساکنین، مهمانان و کارکنان ارائه می کند.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد