image_pdfimage_print

کمپانی تایوانی VIVOTEK از دوربین کرنر دام آنتی لیگیچر در دو نوع ثابت CD8371-HNVF2 و وریفوکال CD8371-HNTV مخصوص بازداشتگاه ها، زندان ها، بیمارستان های روانی و کانون های اصلاح و تربیت رونمایی کرد.

هر دو نسخه دوربین تحت شبکه کنجی ویوتک به سنسور ۱/۲٫۸ اینچی ۳ مگاپیکسل CMOS و ال‌ای‌دی های دید در شب ۹۴۰ نانومتری مخفی با قابلیت نوردهی تا ۱۰ متر مجهز شده‌اند. علاوه بر این آنتی‌گریپ هستند و هیچ نقطه‌ای از سطح دوربین قابل گرفتن یا اتصال نیست. این نوع طراحی برای مراکزی مانند بیمارستان‌های روانی، بازداشتگاه‌ها و زندان‌ها جزو اولویت‌های اصلی به شمار می‌رود زیرا ممکن است بیمار یا مظنون، قصد خرابکاری یا خودکشی داشته باشد.

دوربین مداربسته دام با قابلیت نصب در کنج دیوار شرکت Vivotek

ویوتک CD8371-HNVF2 به لنز ثابت با زاویه دید ۱۰۸ درجه افقی و ۷۹ درجه عمودی و ویوتک CD8371-HNTV به لنز وریفوکال ۲٫۸-۱۲ میلیمتر مجهز شده و می‌تواند زاویه دید زوم و یا عریض را بسته به نیاز و شرایط، در اختیار کاربران قرار دهد.

از دیگر امکانات دوربین‌های anti ligature جدید می‌توان به مواردی نظیر میکروفون داخلی با توان برداشت صدای محیط تا ۵ متر، WDR Pro, استاندارد ایمنی IP66 و حفاظتی IK10, قابلیت اسمارت فوکوس و درگاه کارت حافظه اشاره نمود.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد