image_pdfimage_print

شرکت سازنده دوربین های مداربسته آرکانت ویژن این خبر را منتشر کرد و افزود بزودی دوربین های مداربسته کوچک MicroDome از سری دوربین های مداربسته دوسنسوره با نوآوری هایی جدید در زمینه طراحی بدنه وارد بازار می شوند. این شرکت از سال ۲۰۰۶ به تولید دوربین های مداربسته چند سنسوره مگاپیکسلی مشغول بوده و در این راه هم از پیشروهای صنعت CCTV به حساب می آید.

دو سنسور به کار رفته در این دوربین مداربسته قادرند به صورت مجزا فکوس ریموت یا از راه دور داشته و به دلیل استفاده از پایه هایی با حرکت ۳ بعدی (۳D Gimbal) می تواند در پوشش تصویری فضای آزاد مورد استفاده قرار گیرند.

به گفته مدیر فروش منطقه ای آرکانت ویژن :
کاربران خاورمیانه و سراسر جهان می توانند از کوچکی ابعاد، امنیت سایبری ویژه، طراحی آینده نگر و قابلیت های یکتای سری جدید دوربین های مداربسته MicroDome Duo بهره ببرند. دوربین های مداربسته میکرودام Duo باعث کاهش تعداد دوربین های مداربسته مورد نیاز محوطه های بزرگ با کاربردهای متنوع می شوند و می توانند تصاویر ویدئویی با کیفیتی را از دو محیط در لحظه ارائه دهند که می تواند باعث کاهش زمان و هزینه های نصب دوربین های مداربسته متعدد شوند.

یک دوربین مداربسته دو سنسوره می تواند با نصب در سقف یا دیوار دو منظره متفاوت را همزمان تحت پوشش قرار دهد. محیط هایی مثل راهروها، مسیرهای عبور، ATM ها و دستگاه های POS می توانند از این قابلیت بهره مند شوند. دوربین های مداربسته میکرودام آرکانت ویژن با داشتن رزولوشن های ۴، ۶ و ۱۰ مگاپیکسلی از سرعت فریم بالایی برخوردارند. هر سنسور مجزا قادر است از لنزهایی با ابعاد ۲٫۱ تا ۱۶ میلیمتر استفاده نموده و تا جای ممکن پوشش بیشتری داشته باشند. تکنولوژی SNAPstream یا پردازش و تنظیم هوشمند نویز با کاهش مصرف پهنای باند در تمام مدل های دوربین مداربسته MicroDome Duo کیفیت تصاویر را حفظ می نماید.

ArecontVision-MicrodomeDuo

در قلب این دوربین های مداربسته، مدار FPGA آرکانت ویژن قرار گرفته است. دوربین های مداربسته آرکانت ویژن در آمریکا طراحی و تولید می شوند و از معماری پردازش تصاویر موازی یا MPIPA روی FPGA پشتیبانی می نماید. این قابلیت های ویژه بر روی دوربین های مداربسته جدید آرکانت ویژن باعث می شود ریسک حملات سایبری هکرهای دوربین مدار بسته در روش DDoS یا روش های مشابه رو به رشد، از بین برود.

دوربین های مداربسته MicroDome Duo برای کار در شرایط چالش برانگیز نوری طراحی شئه اند که از قابلیت هایی مثل دو فیلتر حذف فیزیکی نور IR و WDR بر خوردارند. با قابلیت های ترکیبی می تواند از نور قوی پشت سر، بازتاب نور از سطوح مرطوب، کف خیابان ها و معابر یا تضاد نوری مه و .. جلوگیری نماید. تکنولوژی نمای کریدور یا نمایش راهرو باعث می شود دید بهتری از محیط های عبور، راهروها و محیط های باریک به وجود آید و بدون هدر دادن پیکسل ها محیط بیشتری زیر نظر گرفته می شود.

ArecontVision-MicrodomeDuo

هر یک از دوربین های مداربسته به کار رفته در MicroDome Duo قادرند به صورت مجزا با ریموت فکوس بدون صرف وقت اضافه تنظیم شوند. نصاب دوربین مداربسته می تواند به راحتی یکی از گزینه های هوشمند فکوس محدوده کم یا فکوس کامل را انتخاب کند یا خودش به صورت دستی از راه دور فکوس را تغییر دهد. این دوربین های مداربسته از کوچکترین سری دوربین های مداربسته موجود در بین محصولات شرکت آرکانت ویژن به حساب می آیند که تنها ابعادی به طول ۷ سانتیمتر و ارتفاعی ۱۰ سانتی میتری دارند. وزن این دوربین مداربسته تنها ۸۸۰ گرم است.

در این دوربین مداربسته از یک پورت PoE، بدنه آلمینیومی، حباب های پلی کربنات استفاده شده است. بدنه و حباب دوربین مداربسته دام آرکانت ویژن به استاندارد مقاومت در برابر ضربه IK-10 و مقاومت دربرابر گرد و غبار و رطوبت IP66 مجهز شده اند. ضمن اینکه این سری محصولات نظارت تصویری با پروفایل S پروتکل ONVIF هم هماهنگ شده اند.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد