image_pdfimage_print

نمایشگاه تخصصی IRAN SSE 2016 که از پنجم تا هشتم دی ماه به همت اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیر کاران تجهیرات الکترونیکی و حفاظتی برگزار می شود بیش از ۶۰ غرفه از فعالان حوزه حفاظت و نظارت تصویری جدیدترین محصولات خود را در این زمینه در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده اند.

دوربین مدار بسته تحت شبکه، نرم افزارهای مدیریت تصاویر، دستگاه های مدیریت تصاویر ، ذخیره سازها، پروژکتورهای حرفه ای مادون قرمز، دستگاه های گیت بازرسی کنترل نفر، ایکس ری ها و ابزارهای ضد سرقت خودرو، منازل و شرکت ها از جمله تجهیزاتی هستند که در این نمایشگاه عرضه می شود.

به گفته مسئولین برگزاری این نمایشگاه، نخستین کنفرانس علمی بین المللی و نمایشگاه تخصصی حفاظت الکترونیک برای دستیابی به اهداف ذیل آغاز به کار می کند:
– رشد و توسعه دانش بومی، پرهیز از اتکاء به بیگانگان و تشویق اندیشه های ایرانی
– عرضه خدمات فنی مهندسی بومی و تقویت و تشویق تولید کنندگان داخلی
– برقراری ارتباط بیشتر بین نهادهای علمی و اجرایی در جهت تحقق محورهای کنفرانس
– برگزاری جلسات هم فکری، بحث و گفتگو با حضور متخصصین و ارائه تجربیات عملی مرتبط
– معرفی توان علمی و کاربردی برای ارتقای سطح کیفی علوم مهندسی حفاظت الکترونیک
– بنیان گذاری و تداوم گفتمان هـای بین المللی در زمینه مفاهیم، نظریـات و تئوری های مرتبط بـا محورهای کنفرانس با توجه به شرایط پسا تحریم
– ایجـاد فرصتی مناسب برای تبـادل اطلاعات و ارائه دستـاوردهـای نوین پژوهشی بین اندیشمندان، محققان و فعالان حوزه تولید و تجارت.
– زمینه سازی در جهت تشویق و ترغیب کلیه ارگان ها و افراد فعال و مؤثر به سرمایه گذاری در زمینه فن آوری های نوین در صنایع ایمنی و حفاظتی
– ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و فناوری های جدید به کشور

قرار است به صورت سالانه این رویداد به تجهیزاتی از این دست اختصاص یابد :
– سامانه های نظارت تصویری
– سامانه های کنترل دسترسی
– سامانه های اعلام نفوذ
– سامانه های اعلام و اطفاء حریق
– سامانه های امنیت سایبری
– سامانه های مدیریت اینترنت اشیاء(IOT)

محل برگزاری نمایشگاه IRAN SSE 2016

محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بزرگراه چمران جنوب، نرسیده به تقاطع پل نصر، در فضایی به وسعت ۹۳ هزار متر مربع ساخته شده است که سازه نمایشگاهی موجود در آن با زیر بنایی به وسعت ۲۰ هزار متر مربع شامل ۴ طبقه و یک طبقه زیر همکف می باشد. سازه نمایشگاهی مجهز به تاسیسات کامل صوتی و اینترنتی بوده و کلیه سالن ها مجهز به دوربین مداربسته می باشد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد