image_pdfimage_print

شرکت Avigilon، سازنده معروف دوربین های مداربسته چند سنسوره و پانورامیک، در سری جدید دوربین های مداربسته PTZ براساس پلتفرم H4 بیشتر به سمت قابلیت های مورد علاقه کاربران روی آورده است. دوربین های مداربسته PTZ شرکت Avigilon، کارایی بالای دوربین های مدار بسته PTZ را با سیستم تحلیلگر خودآموز جدید و قابلیت های هوش مصنوعی در هم آمیخته تا قابلیت های بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

دوربین های مداربسته جدید H4 PTZ AVIGILON در دو سری ۱ و ۲ مگا پیکسلی قادرند به صورت ۳۶۰ درجه پیوسته چرخش داشته و با ردگیری فعالیت های اطراف خود بدون وقفه به ضبط تصاویر با جزئیات بالا بپردازند.

قابلیت تحلیلگر ویدئویی خودآموز می تواند به ناظر کمک نماید سری فعالیت های رایج را بر اساس پارامترهای شناسایی شده توسط دوربین مداربسته به صورت یک گراف دیده یا توسط دوربین مداربسته الگوی حرکتی رفتاری اشیاء را آنالیز نماید.

به گفته مدیر ارشد فناوری شرکت Avigilon :
دوربین های مداربسته H4 PTZ قادرند با بهره مندی از سیستم تحلیلگر ویدئویی خود آموز و هوش مصنوعی تمام فعالیت هایی( از قبل تعریف شده یا حساسیت برانگیز ) را که تکرار شده است، تشخیص داده و اعلام نماید(هشدار دهد). این عملکرد سطح جدیدی از کارایی و کیفیت تصاویر در زمینه ثبت جرائم را به همراه خواهد داشت.

درباره پلتفرم H4 دوربین های مداربسته Avigilon

پلتفرم H4 برای بهبود عملکرد کلی دوربین های مداربسته شامل قدرت پردازش سریعتر، مدیریت بهتر پهنای باند، کیفیت و جزئیات بیشتر تصاویر و سازگاری با تحلیلگر ویدئویی طراحی و پیاده سازی شده است.
هوشمندی و کارایی پلتفرم H4 می تواند برای مدیریت داده تصاویر ویدئویی HD، مشاهده و جستجوی ساده تر بین تصاویر ویدئویی HD نسبت به قبلتر و کاهش تحمیل بار ترافیکی به شبکه مورد استفاده قرار گیرد. ترکیبی از تکنولوژی های انقلابی اویجیلون به قدرت گرفتن بیشتر راهکارهای نظارت تصویری این شرکت افزوده است و می تواند به کارایی بهتر دوربین های مداربسته و تکنولوژی های پردازش تصاویر ویدئویی در سیستم های نظارت تصویری بینجامد.

ویژگی های کلیدی دوربین های مداربسته PTZ سری H4 :

– بهره مندی از تحلیلگر ویدئویی خودآموز (Self-learning)
– تشخیص حرکات مشکوک و Tamper Detection
– چرخش پیوسته ۳۶۰ درجه
– استفاده از زوم اپتیکال تا ۴۵X
– قابلیت ضبط تصاویر ویدئویی با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه
– بهره مندی از تکنولوژی LightCatcher اختصاصی اویجیلون
– فشرده سازی کدک هوشمند H.264 (حالت تشخیص صحنه های ثابت)
– به کارگیری نسخه دوم تکنولوژی مدیریت جریان تصویری HD موسوم به HDSM
– استاندارد IP67

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد