image_pdfimage_print

شرکت Uniview در نمایشگاه بین المللی دوربین مداربسته CPSE 2016 این دستگاه را به نمایش گذاشته بود.

یونی ویو که در رده بندی سال ۲۰۱۶ به عنوان هشتمین تولیدکننده برتر دوربین های مداربسته تحت شبکه جهان قرار گرفت، محصولات استراتژیک NVR516 و NVR308 را به لیست فروش خود افزوده است.

Uniview-NVR516

NVR جدید شرکت یونی ویو که در این مقاله به آن می پردازیم با نام تجاری Uniview NVR516-64/128 ، در دو نسخه ۶۴ و ۱۲۸ کاناله با بهره مندی از حداکثر ۱۶ هارد دیسک ۸ ترابایتی برای مقاصد حرفه ای با قیمتی مناسب به بازار دوربین های مداربسته تحت شبکه پیوسته است.

اولین و شاید قابل توجه ترین موضوع در ابتدا به میزان پهنای باند قابل پذیرش NVR جدید یونی ویو بر میگردد. این دستگاه در نسخه ۱۲۸ کاناله قادر است تا ۵۱۲ مگابیت داده دریافتی از دوربین های مداربسته را مدیریت نماید و همزمان برای ۱۲۸ کاربر امکان برقراری ارتباط را مهیا نماید.

Uniview-NVR516

تنوع پورت های تصویری با رزولوشن های متنوع هم می تواند جلب توجه نماید. این NVR با خروجی های VGA، دو خروجی HDMI با رزولوشن ۴K و حتی امکان داشتن تصاویری با فرکانس های متنوع از ۳۰ تا ۶۰ هرتز دست نیروهای ناظر و امنیتی را بسیار باز گذاشته است.

رزولوشن ضبط تصاویر در این دستگاه های رکوردر تحت شبکه در هر دو مدل NVR 64 و ۱۲۸ کاناله حداکثر ۱۲ مگاپیکسل خواهد بود که بسیار مناسب است. ضمن اینکه در پخش زنده تصاویر قادر است ۴ خروجی با رزولوشن ۱۲ مگاپیکسل و ۲۰ فریم درثانیه ، ۴ خروجی ۴K با ۳۰ فریم در ثانیه، ۱۶ خروجی با رزولوشن ۱۰۸۰P، ۳۶ خروجی ۷۲۰P و ۶۴ خروجی D1 در اختیار اپراتور قرار دهد.

شاید بخش مهم به پشتیبانی از کدک هوشمند جدید H.265 و مهمتر از آن سازگاری با کدک U-Code بازگردد که می تواند به شدت در حفظ و صرفه جویی در مصرف فضای ذخیره سازی و پهنای باند کمک نماید.

Uniview-NVR516

پورت های جذاب دیگر eSATA و دو پورت miniSAS هستند که سرعت در برداشت یا ذخیره اطلاعات جانبی و حتی پیکر بندی و از همه مهمتر ریکاوری را بسیار بالا می برد. سیستم ذخیره سازی RAID هم با نسخه های RAID1 و RAID5 می تواند اطمینان و سرعت ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته را افزایش دهد. همچنین وجود ۴ پورت USB 3.0 در پنل پشتی، دست نصاب دوربین مداربسته و پیمانکاران راه اندازی سیستم نظارت تصویری را بیش از پیش باز گذاشته است.

با توجه به نیاز ارتباطات قدرتمند و سریع، دو پورت SFP 1000M در کنار ۴ پورت شبکه ۱۰۰۰M در روی NVR یونی ویو قرار گرفته است.

NVR516 با ابعاد ۳U از ۲ اسلات کارت دیکدر و کارت توسعه خروجی HDMI تا حداکثر ۱۲ کانال پشتیبانی می کند.

در بخش نرم افزاری، سیستم مدیریت دستگاه بسیار روان به نظر می آید و به خوبی از بخش هایی مثل تنظیم انواع متغیرهای هشداری، Tampering، زمانبند بسیار خوب، کنترل دوربین مداربسته PTZ، قابلیت ضبط کوریدور (راهرو) می توانید استفاده نمایید.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد