image_pdfimage_print

شرکت Omnitron Systems سازنده محصولات ارتباطی براساس فیبر نوری از همکاری با شرکت Axis Communications خبر داد.
شرکت Omnitron با همکاری شرکت Axis دست به تولید سیستم های تبدیل PoE یا انتقال انرژی از طریق شبکه با نام OmniConverter زده است و بر روی دوربین مداربسته تحت شبکه Axis نیز به بررسی و آزمایش آن پرداخته اند.

Omni-Converter

استفاده از مزیت کابل های نوری یا فیبرهای نوری برای افزایش مسافت ها و انتقال انرژی الکتریکی بر اساس PoE در دوربین های مداربسته بر روی کابل های مسی UTP باعث شد تا OmniConverter تولید شود. محصولی که با تبدیل فیبر نوری – کابل مسی می تواند قابلیت دوربین های مداربسته با محدودیت فاصله ۱۰۰ متری بر روی کابل های مسی را افزایش دهد. در واقع بصورت تجهیزات تامین انرژی (PSE) می تواند با استانداردهای PoE با ۱۵ وات یا PoE+ با ۳۰ وات و یا HPoE با ۶۰ وات همراه با کابل کشی UTP برای چندین دوربین مداربسته اکسیز تامین انرژی نماید.
شرکت Omnitron اولین شرکت تامین کننده تبدیل های گیگابیتی High Power 60W است که می تواند در ابعادی کوچک نیازهای چالش برانگیز یک دوربین مداربسته PTZ را برطرف نماید. مدل های GHPoE/S که ساخته شرکت Omnitron هستند برای استفاده دوربین های مداربسته تحت شبکه اکسیز با توان ۶۰ وات طراحی شده اند.

Omni-Converter2

 

به گفته ی Greg Poggi از شرکت Omnitron :
شرکت Axis و شرکت Omnitron به همکاری در رابطه با سیستم نظارت تصویری تحت شبکه با استفاده از دستگاه های قابل اعتماد Omitron می پردازند که قرار است مطابق نیاز دوربین های مداربسته اکسیز باشد. استفاده از ترکیب تبدیل فیبرنوری-کابل مسی و PoE باعث می شود OmniConverter بع راحتی بتواند انرژی دوربین های مداربسته را تا فاصله بیشتری انتقال و تامین نماید و نصب دوربین مداربسته را تسهیل و اطمینان کاری را افزایش دهد.
دستگاه تبدیل Omniconverter برای شبکه های گیگابیتی و شبکه سریع تولید می شود که می توانند برای بهبود شبکه های ستاره ای (متشکل از Hub و Spoke) و daisy-chain بکار گرفته شود و به خوبی براساس زیرساخت فیبرهای نوری به کار گرفته شود. این محصول دارای گارانتی مادام العمر و از استاندارد محدوده دمایی صنعتی یا تجاری برخوردار است.

 

Omni-Converter

 

مدیر توسعه تجارت Axis درباره این همکاری گفت :
از طرف شرکت اکسیز به شرکت Omnitron در ورود به برنامه همکاری تکنولوژی خوش آمد می گویم. OmniConverters ها یک مکمل قدرتمند برای دوربین های مداربسته اکسیز به حساب می آیند و ما در انتظار همکاری در پروژه های آینده هستیم.

شرکت Axis در بازار تصاویر ویدئویی تحت شبکه از شرکت های پیشتاز به حساب می آید و یکی از شرکت های سازنده سیستم های نظارت تصویری خلاق است. شرکت Omnitron هم درحال ایجاد یک خط تولید جدید برای راهکارهای تبدیل PoE، PoE+ و HPoE 60 وات بر اساس پلتفرم سازگار با دوربین های مداربسته است. همکاری دوجانبه برای هر دو شرکت به راهکاری تحت شبکه منجر می شود که نیازهای بازار سیستم های نظارت تصویری و دوربین های مداربسته تحت شبکه را نیز در بر خواهد داشت. در آخر راهکاری ساده، به صرفه و ارزان و قابل اطمینان برای گسترش و افزایش طول شبکه های نظارت تصویری و مهمتر دوربین های مداربسته خواهد بود.

در پایان چیزی که واضح است سعی شرکت Axis در رقابت با قابلیت های چالش برانگیز Uniview برای بازار این شرکت است. البته نه با قیمت مناسب محصولات Uniview و نه در سطح آسیا، بلکه در جایی مثل اروپا و آمریکا می تواند این راهکار جدید را تبلیغ نماید.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد