image_pdfimage_print

شرکت Surveon دستگاه NVR جدیدی را با پلتفرم Client/Server و با سیستم عامل لینوکس وارد بازار کرده است که قادر است با سیستم ذخیره سازی RAID یا بصورت SAS از حداکثر ۲۴۰ هارد دیسک با حجم ۴۴۸ ترابایت برای ذخیره سازی استفاده نماید. بر روی این NVR جدید که در واقع سروری بر اساس پلتفرم Xenon می باشد می توان از ۶۴ کانال ۵ مگاپیکسلی دوربین مداربسته تصاویر را دریافت و با استفاده از سیستم ذخیره سازی RAID بر روی شاخه های ۱۲ یا ۱۶ هارددیسکی با قابلیت HOT SWAP داده ها را ذخیره نمود.

بر روی NVR جدید شرکت Surveon از RAID به مدل های ۱، ۵، ۶، ۱۰، ۳۰، ۵۰ و ۶۰ پشتیبانی می شود و بر روی ۶۴ کانال برای دوربین های مداربسته با رزولوشن ۱۰۸۰P می تواند از ۴۸ تا ۴۴۸ ترابایت حافظه را مدیریت نماید. سی پی یو NVR2104 از پلتفرم Xenon شرکت اینتل و از خانواده ۴ هسته ای ها انتخاب شده است. فرکانس کاری سی پی یو معادل ۳٫۲ گیگاهرتز می باشد و از رم ۴ گیگابایتی با فرکانس ۱۳۳۳ (DDR lll) در این NVR استفاده شده است.

Surveon-nvr2104

NVR2104 رکوردری ایده آل برای مدیریت جداگانه سایت های تصویری است که به راحتی می تواند در ارتباط با سرورهای دیگر تصاویری را نیز بصورت شبکه از آنها دریافت نماید. ضمن اینکه ساختار ذخیره سازی سروری آن هم می تواند برای پروژه های مهمی مثل بانک ها یا شرکت های بزرگ و پراکنده مورد استفاده قرار گیرد.

سیستم آزاد ذخیره سازی این NVR قادر است علاوه بر ضبط تصاویر از کانال های دوربین مداربسته، بصورت جداگانه همزمان به ضبط تصاویر و اطلاعات گرفته شده از سرورهای دیگر بپردازد و این قابلیت می تواند در کنار RAID و بر اساس حافظه های iSCSI و SAS بصورت Local صورت پذیرد.
ضمن اینکه در درون سیستم RAID, کنترلری برای پشتیبان گیری مداوم داده ها بصورت جداگانه قرار دارد تا داده های اصلی در صورت پاک شدن، لطمه ای به پایگاه تصویری وارد نشده باشد. NVR2104 به همراه سیستم مانیتورینگ حافظه با نرم افزار مدیریت SANwatch به کاربران امکانات خوبی مثل مدیریت آسان و مانیتور میزان و وضعیت حافظه یا ضبط تصاویر را ارائه می دهد.

Surveon-nvr2104

این NVR ها در سه اندازه ۱، ۲ و ۳ یونیتی (۱U,2U,3U) عرضه می شوند که در اندازه ۲U با RAID 12 هارد دیسک و در اندازه ۳U با RAID 16 هارد دیسک می تواند از VMS استفاده بهینه نماید.

استفاده از سرور NVR شرکت Surveon در کنار VMS این شرکت امکانات بهتری در کار با TV-matrix و ال سی دی های نمایش موزاییکی می دهد و قابلیت کنترل و مانیتورینگ آنلاین بر روی کل سیستم نیز از این طریق مهیا خواهد بود.

زمان عرضه این محصولات به گفته ی مسئولان شرکت Surveon انتهای ماه میلادی نوامبر و تقریبا در نیمه اول آذرماه ۱۳۹۵ خواهد بود.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد