image_pdfimage_print

شرکت داهوا از عرضه ی جدیدترین دوربین مداربسته PTZ با نام PTZ35230U-IRA-N برای استفاده در سیستم های مکان یابی خبر داد. دوربین مداربسته جدید داهوا با قابلیت کار با تکنولوژی Starlight و همینطور بهره مندی از نور IR با بردی تا ۱۵۰ متر می تواند برای نظارت محیط های وسیع مورد استفاده قرار گیرد.

در این دوربین مداربسته از سنسور Exmor R CMOS با ۲ مگاپیکسل رزولوشن استفاده شده است که داراری ابعاد ۱/۲٫۸” بوده و از زوم اپتیکال ۳۰X بهره می برد.

دوربین مداربسته تحت شبکه PTZ35230U قادر است با حداکثر ۶۰ یا ۵۰ فریم در ثانیه با رزولوشن Full HD (2MP) به ضبط تصاویر بپردازد. ضمن اینکه در رزولوشن ۷۲۰P نیز چندین انتخاب برای سرعت ضبط در اختیار کاربر وجود خواهد داشت که می تواند طیفی بین ۲۵ تا ۶۰ فریم در ثانیه را در بر داشته باشد.

قابلیت کار در نور کم بر اساس تکنولوژی Starlight این دوربین مداربسته را قادر می نماید در نوری با شدت ۰٫۰۰۵ لوکس نیز بتواند بدون نیاز به نور IR به ضبط تصاویر بپردازد. البته قابلیت ICR برای روز و شب نیز قابلیت دید این دوربین مداربسته جدید داهوا را در شبانه روز ارتقاء می بخشد.

این دوربین مداربسته تحت شبکه PTZ داهوا در محدوده دمایی بین -۳۰ تا ۶۵ درجه بالای صفر و با استاندارد IP66 قادر است در محیط آزاد به کار خود ادامه دهد.

برای مقابله با هرگونه شک الکتریکی و جلوگیری از صدمه در برابر اصابت رعد و برق در این دوربین مداربسته از استاندارد مقاومت ۶KV استفاده شده است.

با توجه به قابلیت های مورد نیاز برای دوربینهای مداربسته PTZ، این دوربین مدار بسته Dahua قادر است با گردش ۳۶۰ درجه افقی پیوسته و چرخش ۱۸۰ درجه ای عمودی (در محدوده +۹۰ تا -۹۰) پوشش نظارتی مناسبی داشته باشد.

محدوده فاصله کانونی PTZ35230U-IRA-N بین ۴٫۵ میلیمتر تا ۱۳۵ میلیمتر و گشودگی دهانه لنز بین F1.6 تا F4.4 می باشد.

DH-PTZ35230U-IRA-N

این دوربین مداربسته کاملا با کدک H.265 سازگار شده است و در کنار آن می تواند با کدکهای H.264 و MJPEG نیز بخوبی کار کند. ضمن اینکه در این دوربین مداربسته از سه جریان تصویری بصورت همزمان پشتیبانی می شود؛ که جریان اصلی با ۲ مگاپیکسل (۱۰۸۰P) و ۵۰/۶۰ فریم درثانیه، جریان دوم با همین رزولوشن ۲۵/۳۰ فریم درثانیه و جریان آخر هم با رزولوشن D1/CIF با ۲۵/۳۰ فریم درثانیه در اختیار کاربر خواهد بود. قابلیت جذاب این جریان های تصویری این است که برای هرکدام از آنها میزان فریم تصویر کاملا در محدوده ۱ فریم در ثانیه تا عددهای یادشده برای هر کدام قابل تغییر خواهد بود.

جدیدترین دوربین مداربسته تحت شبکه PTZ داهوا بر اساس پلتفرم دوربین های مداربسته مورد استفاده در سیستم های مکان یابی و ناوبری طراحی شده است. در این دوربین مداربسته برای سازگاری با سیستم های مکان یابی از استاندارد تصویری PAL نیز پشتیبانی خواهد شد.

میزان مصرف انرژی در این دوربین مداربسته بدلیل استفاده از پروژکتور IR متشکل از ۸ ال ای دی دید در شب، نسبت به محصولات رقیب کمی بالاست و عددی معادل ۶۰ وات است که نیاز به آداپتوری با جریان ۵ آمپر خواهد داشت.

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد