image_pdfimage_print

دوربین مداربسته تحت شبکه پانورامیک IPC-PFW8601-A180 با استفاده از تکنولوژی اتصال پیوسته تصاویر بصورت زنده، می تواند تصاویر بدست آمده از ۳ سنسور مجزای ۲ مگاپیکسلی را تبدیل به یک دید ۱۸۰ درجه مناسب نماید. این دوربین مداربسته می تواند بعنوان جایگزینی برای دوربین های مدار بسته متعدد تک سنسوره به حساب آید که در هزینه خرید و نصب و حافظه آنها نیز صرفه جویی بعمل آمده باشد.
در تنظیمات این دوربین مداربسته براحتی می توان میزان کنتراست یا روشنایی تصویر هر سنسور را جداگانه تغییر داد تا تصویر کاملی با دید پانورامیک شفاف بدست آورد. این دوربین مدار بسته تحت شبکه چند سنسوره از فیلتر مکانیکی IR برای دید در صحنه های day/Night استفاده خواهد کرد و قابلیت True WDR با قدرت ۱۲۰dB آنرا قادر می سازد . بعلاه در این دوربین مداربسته داهوا، تکنولوژی Starlight برای بهره مندی بهتر از نور محیطی حداقلی در تصاویر ویدئویی استفاده خواهد کرد.

IPC-PFW8601-A180

دوربین مداربسته جدید داهوا از الگوریتم تحلیلگر داخلی هوشمندی بهره می برد که می تواند فعالیت هایی مثل ورود به محوطه، اجسام ممنوعه، گم شدن اشیاء و … را تشخیص داده و بسرعت بعنوان یک هشدار تلقی نماید. همزمان قابلیت تشخیص چهره و تشخیص فعالیت های مشکوک می تواند قابلیت های نظارتی این محصول را افزایش دهد.
دوربین مداربسته IPC-PFW8601-a180 قادر است با استفاده از تکنولوژی هوشمند دید در شب داخلی، شدت نور ال ای دی های IR تعبیه شده در دوربین را با توجه به میزان فاصله و شدت نور برای جبران کمبودهای نوری تنظیم نماید. یعنی با این تکنولوژی دوربین های مداربسته داهوا قادرند از سفید شدن تصاویر بدیل شدت نامناسب نور IR جلوگیری نمایند و از اهدافی با فاصله دورتر نیز تصویر بهتری نمایش دهند.
طیف دمای قابل تحمل این دوربین مداربسته بین ۴۰ درجه سانتیگراد زیر صفر تا ۶۰ درجه سانتیگراد بالای صفر است. این دوربین مداربسته Dahua با استاندارد IP67 و IK10 گزینه مناسبی برای نصب در محیط های آزاد و گسترده بحساب می آید. این دوربین مداربسته برای محیط هایی مثل مرزها، اتوبانها، سواحل، مجموعه های بازی و استادیوم ها قابل استفاده خواهد بود.

ویژگی ها :

– سازگار با کدک H.265 و قابلیت انکدینگ دوگانه H.264 و H.265
– رزولوشن ترکیبی ۳ سنسور Exmor R Cmos2 مگاپیکسلی
– رزولوشن ضبط تصاویر ۴۰۹۶*۸۳۲ با سرعت ۲۵ / ۳۰ فریم در ثانیه
– قابلیت های ۳DNR، AWB، AGC، BLC و WDR
– پروژکتور ال ای دی با برد حداکثر ۳۰ متر

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد